Serwis na sprzedaz: Wiecej informacji pod numerem 535 455 000

Weekendowy rozkład jazdy

2011-03-18 10:52:14
drukuj

VII Rybnicki Blues Festiwal oraz koncert zespołu Leniwiec w Fabryce zapowiadają się najciekawszymi wydarzeniami muzycznymi w regionie. Co jeszcze odbędzie się w ten weekend? Na to pytanie odpowie cotygodniowy Weekendowy rozkład jazdy.

Piątek (18.03):
Rybnik: VII Rybnik Blues Festiwal. W pierwszym dniu imprezy wystąpi „Sekcja z Włoch”, „Around The Blues”, „Marek Makaron Trio" wraz z "Przytuła & Kruk" oraz „Krzak”. Początek o godz. 18.00 w Rybnickim Centrum Kultury. Bilety 40 zł (20 zł młodzież) do zakupu w kasach RCK.

Rybnik: Koncert LENIWIEC i THE TINNERS w klubie Fabryka. Początek o godz. 19.00, wstęp 14 zł.

Rybnik: Marcowe spotkanie z poezją. Wystąpią Magdalena Krzywda - śpiew i Sławomir Witkowski - gitara, zdobywcy wielu nagród i wyróżnień, m.in. I miejsca w finale IV Festiwalu "Łagodne Spotkanie Muzyczne" Gdańsk 2007. Początek o godz. 17.00 w rybnickim Muzeum, wstęp wolny.

Racibórz: "Andropauza". Spektakl pokazuje polską rzeczywistość sanatoryjną, spotkania na świetlicy i dancingi, jaka opowiedziana jest prześmiesznymi dialogami i piosenkami. Początek o godzinie 17.00 i 20.00 (spektakl zostanie wystawiony II razy) w Raciborskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 30 zł (balkon) i 70 zł (salka).

Sobota (19.03):


Rybnik
: Koncert w klubie Euphoria. Bawimy się wspólnie z: DJ Hopbeatem, Skorupem, Metrowym, HK Rufijokiem. W dniu koncertu bilety w cenie 20zł, początek o godz. 20.30.

Rybnik: VII Rybnik Blues Festiwal. Drugiego dnia na scenie zaprezentują się: „The Blues Experience”, „Zydeco Flow”, „Mr. Blues” oraz gwiazda festiwalu Paul Lamb & The King Snakes z Wielkiej Brytani. Dodatkowo po wszystkich sobotnich koncertach odbędzie się jam session, które poprowadzi Mr. Blues. Początek o godz. 17.00 w Rybnickim Centrum Kultury. Bilety w cenie 40 zł (20 zł młodzież) do zakupu w kasach RCK.

Rybnk
: Recital Kasi Cerekwickiej. Kasia Cerekwicka wystąpi w CHR Plaza, z okazji czwartej rocznicy powstania galerii. Początek o godz. 17.00.

Rybnik: Koncert w DK Boguszowice. Mirek Szołtysek & Wesołe Trio oraz Darek Band zagrają podczas koncertu w Domu Kultury Boguszowice. Tego dnia nie powinno tam zabraknąć miłośników śląskiego brzmienia. Początek o godz. 19.00 w Domu Kultury Boguszowice. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasach boguszowickiego DK

Wodzisław Śl.: Koncert reggae. Bardzo dobra wiadomość dla fanów muzyki reggae. Maleo Reggae Rockers oraz Gutek wraz z Indios Bravos wystąpią w wodzisławskim klubie Szuflada. Początek o godz. 20.00, wstęp 20/25 zł. Po koncercie afterparty z Dj Turasem.

Żory: „Dziewięć przerw w tym dwie długie". Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny w wykonaniu grupy teatralnej ZYGZAK pod dyr. Anety Antosiak. Początek o godz. 19.00 w Domu Kultury, wstęp wolny.

Żory: Hawajskie Koszule - Delikatesy Krosno. Mecz o mistrzostwo II ligi. Początek o godz. 18.30, hala MOSiR Żory.

Niedziela (20.03):

Rybnik: "Spektakl "Dziwna Para". Komedia zostanie wystawiona o godz. 18.00 w Rybnickim Centrum Kultury. Wstęp 70 i 80 zł.

Rybnik: Sunday Live w KC. Podczas wieczoru wystąpią: Heroes Get Remembered, In a House of Brick, Mouga i Fueling The Fire. Początek o godz. 18.30 w Kulturalnym Clubie.

Rybnik: Wieczór z poezją. "Pamiętniki z Rybnika" - Koncert zespołu Pieprzyk oraz wiersze Szymona Stoczka. Kawiarania "Pod Tubą", początek 18.30, wstęp wolny.

Jastrzębie-Zdrój:
"Niedziela z Fotografią"- to spotkanie którego celem jest wspólne fotografowanie nocą. Organizatorem akcji jest Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni". „Niedziela z fotografią” - początek o godz. 18.00 przy jastrzębskim Mc’Donaldzie. Spotkanie rozpocznie się od wprowadzenia do fotografii nocnej, natomiast później nastąpi wspólne fotografowanie nocą. Impreza zakończy się ok. godz. 21.00.





 



Autor: ab Poleć na Facebook

Komentarze

TR24.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Zamieszczone poniżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Aby dodawać komentarze, musisz się zalogować.