Serwis na sprzedaz: Wiecej informacji pod numerem 535 455 000

Czerwionka-Leszczyny: Powstają nowe mieszkania socjalne

2011-01-09 12:08:50
drukuj

12 nowych mieszkań socjalnych odda do użytku w kwietniu tego roku gmina Czerwionka-Leszczyny. Cała inwestycja ma zamknąć się w granicach 800 tyś zł.

W budynku znajdzie się 8 mniejszych mieszkań o powierzchni 10 m. kw. (plus łazienka i aneks kuchenny) oraz 4 większe, które przeznaczone są dla rodzin (pow. 20 m. kw. wraz z łazienką i wnęką kuchenną). Do ukończenia domu pozostały prace wewnątrz lokali, chociażby montaż instalacji wodnokanalizacyjnych, budowa wewnętrznych ścianek działowych i sufitów.

Nowe komfortowe mieszkania powstały przy ul. Polnej. Powodem był sprzeciw gminy wobec stwarzania nowych lokali socjalnych w miejscu, gdzie istnieją pozostałe (ul. Miarki). Argumentowano, że nie można skupiać ludzi z wieloma problemami w jednym rejonie, ponieważ takie działania mogą pogłębiać istniejące utrudnienia życiowe tych osób.Źródło: czerwionka-leszczyny.pl
Autor: ab Poleć na Facebook

Komentarze

TR24.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Zamieszczone poniżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Aby dodawać komentarze, musisz się zalogować.